upominki podziękowania za przybycie po ślubie, bileciki do wlasnych prezentow
Kategorie

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

upominki podziękowania za przybycie po ślubie, bileciki do wlasnych prezentow

 • kolekcja: Zawieszki bileciki do prezentów
 • wzór: 56/ccs/tago
 • czas realizacji: 7-10 dni roboczych
2.20
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
1.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Szukacie inspiracji i pomocy w wyborze podziękowania dla gości weselnych ? Nie wiecie jakie przygotować prezenty ślubne dla gości weselnych ? Mamy dla was idealne oryginalne podziękowania dla gości weselnych . Każde prezenty dla gości weselnych przygotowujemy ręcznie z największą starannością. prezent dla gości weselnych mogą być przez Was dowolnie personalizowane, co oznacza że mogą zawierać wybrany przez Was nadruk, Wasze imionę oraz datę uroczystości. 
  Różnorodne i spersonalizowane upominki podziękowania za przybycie po ślubie podkreślą wyjątkowość Waszego Wielkiego Dnia.
  podziękowania gościom weselnym będą z pewnością miłym prezentem dla uczestników wesela. Dzięki podziękowania podarunki dla gości weselnych na pewno nie zapomną go na długo!
  Cena dotyczy jednej sztuki podarunki dla gości weselnych , kolory sznurka lub wstążki do wyboru.
  Napisy i czcionki do wyboru.
  Pomysł na oryginalne prezenty dla gości weselnych znajdziecie u Nas 
  Może należycie do tej grupy ludzi, która prezenty dla swoich gości weselnych ma już dawno obmyślone i szukacie jedynie zwieńczenia upominku? 
  Przychodzimy z pomocą! Piękne zawieszki do własnej aranżacji z papieru lub drewna, to nasza specjalność. W nazej ofercie znajdzieie ogromy wybór zawieszki do prezentów waszego pomysłu , które dopełnią prezentu dla gości, lub posłużą jako winietki. zawieszki do prezentów dla gości  to świetny wybór!
  Te drewniane drewniane zawieszki  będą same w sobie piękną pamiątką z Waszego wesela.
  Oczywiście kolory papieru, sznurka i grafikę w zawieszki z waszymi imionami  możecie dowolnie wybierać i personalizować.
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.