księga gości do wklejania zdjęć i wpisów gości weselnych, boho wasze imiona i data
Kategorie

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

księga gości do wklejania zdjęć i wpisów gości weselnych, boho wasze imiona i data

 • kolekcja: Boho/etno/pióra
 • wzór: 002/glBH/kwg
 • czas realizacji: 11-14 dni roboczych
130.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Szukacie inspiracji jaką wybrać księga gości weselnych personalizowna ? Nasza album ślubny do wpisów gości ręcznie robiona na Wasze zamówienie z pewnością będzie doskonała oprawą na pamiątkowe wpisy waszych gości weselnych. Spersonalizowana ksiega gosci wesenych personalizowana to idealny sposób na zatrzymanie pięknych chwil związanych z uroczystością. Nasza księga do wpisywania życzeń przez gości weselnych zapewni niezwykłe wspomnienia na długie lata. Nawet wiele lat po ślubie miło bedzie spojrzeć na fotoalbum ślubny i ksiega gosci weselnych w jednym i przypomnieć sobie ten czy ów szczegół z wesela. Każdy element album na zdjecia i ksiega gosci mozecie spersonalizowac poniewaz kazda nasza ksiega gosci weselnych z ankietami wybierz swoje kartki wykonujemy recznie na wasze zamowienie. Jeżli jednak nie udalo sie wam znaleźć idealnej księga gości na wesele pamiątka ślubu piszcie do nas jestesmy otwarci na wasze pomysly 
  Wyjątkowa boho eteryczne romantyczne z motywem boho jest niezbędnym dodatkiem do Waszej uroczystości.
  Każda wasze imiona styl rustykalny ma piękną grafikę, o nasyconych kolorach. Różnorodność wzorów pozwoli wszystkim Nowożeńcom wybrać odpowiednią księgę o wymarzonej tematyce.
  boho style z romantycznymi elementami będzie pamiątką na długie wieczory, która ożywi Wasze wspomnienia z najważniejszego wydarzenia Waszego życia.
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.