Kategorie
 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

nietypowe podziękowania dla rodziców, album na wasze wspólne zdjęcia

 • kolekcja: Albumy na zdjecia
 • wzór: 1/botGLAM/kwgRR
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
130.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamiętać o podziękowania dla mamy i taty . jednak pary młode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
   zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania pamiatki dla rodziców  ? mamy dla was  pomysł na prezent dla rodziców ślub podziekowania . prezenty dla rodziców na wesele to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców na podziekowanie w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  oryginalne podziękowania dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . prezenty podziekowania dla rodziców ślub  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty podziękowania dla rodziców to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców na ślub podziekowania dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezenty dla rodziców w dniu ślubu są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania upominki dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  album z tekstem podziekowania na zdjęcia z wesela  to idealna oprawa dla waszych wspólnych zdjęć z rodzicami. Idealnym rozwiązaniem jest wklejenie zdjęć od malucha do dnia obecnego , lub po prostu zamieszczenie zdjęć z waszych rodzinnych wspólnych chwil , a może macie jakieś specjalne zdjęcia ze wspólnego wypadu z mamą lub tatą wklejacie je do album z tekstem podziękowania oraz na zdjęcia ze ślubu i powstaje piekny prezent na podziękowanie rodzicom, a może chcecie podarwoac rodzicom albumy na zdjęcia z waszym podziękowaniem  z waszą sesją narzeczeńską ? lub po prostu album na wasze wspólne zdjęcia do ktorego rodzice bedą mogli po weselu wkleić wasze zdjęcia ślubne ?  każda z tych opcji bedzie dla waszych rodziców piekną pamiątką z wesela i zapewni miłe wspomnienia z momentu wesela w ktorym dziękowaliście mamie i tacie za wychowanie. album z tekstem podziękowania do wklejania zdjęć z wesela to idealna opcja dla tych ktorzy nie lubia ostentacji i pragną podarować rodzicom coś wyjątkowego .
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.