podziekowania dla rodzicow zestawy, skrzynki 03/zyczenia/skrz
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

prezent upominek dla rodziców ślub drewniana skrzynka z dedykacją i życzeniami

 • kolekcja: Zestawy, Skrzynki
 • wzór: 03/zyczenia/skrz
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
65.00
Kup teraz
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o podziękowania upominki dla rodziców . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania pamiatki dla rodziców  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezent dla rodziców ślub podziekowania . prezent podziekowania dla rodziców wesele to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców na wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  nietypowe podziękowania dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . prezenty dla rodziców na ślub  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania prezent dla rodziców na weselu to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezent dla rodziców podziekowania na wesele dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezenty podziękowania dla rodziców są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać oryginalne podziękowania dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzie zestaw grawerowana skrzynka karafka i kieliszki .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a drewniana skrzynka z grawerem karafka i kieliszki przypomni mamie czy tacie dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.