prezent upominek dla rodziców ślub drewniana skrzynka z dedykacją i życzeniami
Kategorie

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

prezent upominek dla rodziców ślub drewniana skrzynka z dedykacją i życzeniami

 • kolekcja: Zestawy dla Rodziców w pudełku
 • wzór: 03/zyczenia/skrz
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
85.00
Kup teraz
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamiętać o pomysł na prezent dla rodziców . jednak pary młode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
   zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  oryginalne prezenty dla rodziców na ślub  ? mamy dla was  pomysł na oryginalne podziękowania dla rodziców . prezenty dla rodziców na ślub to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezent dla rodziców podziekowania na wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  piękne podziękowania dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . prezenty dla rodziców na ślub podziekowania  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania dla rodziców prezent wesele to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć podziękowania dla rodziców na wesele dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania pamiatki dla rodziców są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezenty dla rodziców na podziekowanie specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana skrzynka z grawerem karafka i kieliszki .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a skrzynka wygrawerowane wasze podziekowania karafka i kieliszki przypomni mamie czy tacie dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.