podziekowania dla rodzicow kieliszki i karafki 3/whisk/szkla
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania pamiatki dla rodziców karafka z dedykacją i kieliszki grawerowane

 • kolekcja: Kieliszki i karafki
 • wzór: 3/whisk/szkla
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
35.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o podziękowania dla rodziców prezent wesele . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  oryginalne prezenty dla rodziców na ślub  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezent upominek dla rodziców ślub . piękne podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane podziękowania pamiatki dla rodziców w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezent dla rodziców podziekowania na wesele  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania dla mamy i taty  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania upominki dla rodziców to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć pamiątki ślubne dla rodziców dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezent podziekowania dla rodziców wesele są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezent dla rodziców ślub podziekowania specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzą grawerowane kieliszki dla mamy i dla taty oraz karafka z dedykacją .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych wspólnie kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a karafka z dedykacją i kieliszki grawerowane przypomną rodzicom  dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 

  18

  Podziękowania dla Rodziców Szklanki

  Grawerowane szklanki do whisky 

  Cena dotyczy jednej sztuki

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.