podziekowania dla rodzicow kieliszki i karafki 1/karaf/kara
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

piękne podziękowania dla rodziców grawerowane kieliszki dla mamy i dla taty oraz karafka z dedykacją

 • kolekcja: Kieliszki i karafki
 • wzór: 1/karaf/kara
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
70.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o piękne podziękowania dla rodziców . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania prezent dla rodziców na weselu  pomysły ? mamy dla was  pomysł na podziękowania dla rodziców prezent wesele . prezent dla rodziców podziekowania na wesele to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty podziekowania dla rodziców ślub  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania pamiatki dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezent podziekowania dla rodziców wesele to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców w dniu ślubu dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania dla rodziców na wesele są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania upominki dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzą grawerowane kieliszki i karafka na trunki .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych wspólnie kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a grawerowane kieliszki dla mamy i dla taty oraz karafka z dedykacją przypomną rodzicom  dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 

  Podziękowania dla Rodziców Karafka

   

  Możliwość dokupienia kieliszków

 • Kieliszki dla
  Dla mamy
  Dla mamy i taty
  Dla taty
 • Rodzaj kieliszka
  Kieliszek do nalewki
  Kieliszek na Wino
  Kieliszek z podstawką drewnianą
  Szklanka do whisky
 • Typ Karafki
  Karafka prosta
 • dyplom
  drewniany
  papierowy
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.