podziekowania dla rodzicow kieliszki i karafki 2/karaf/kara
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania pamiatki dla rodziców grawerowana karafka i kieliszki dla mamy i taty

 • kolekcja: Kieliszki i karafki
 • wzór: 2/karaf/kara
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
70.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezenty dla rodziców wesele . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty dla rodziców na ślub  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezenty dla rodziców w dniu ślubu . prezenty dla rodziców na podziekowanie to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane podziękowania dla rodziców na wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  pamiątki ślubne dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . prezent podziekowania dla rodziców wesele  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty podziekowania dla rodziców ślub to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezent upominek dla rodziców ślub dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania prezent dla rodziców na weselu są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania ślubne dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzą grawerowane kieliszki i karafka na trunki .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych wspólnie kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a grawerowana karafka i kieliszki dla mamy i taty przypomną rodzicom  dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 

  Podziękowania dla Rodziców Karafka

   

  Możliwość dokupienia kieliszków

 • Kieliszki dla
  Dla mamy
  Dla mamy i taty
  Dla taty
 • Rodzaj kieliszka
  Kieliszek do nalewki
  Kieliszek na Wino
  Kieliszek z podstawką drewnianą
  Szklanka do whisky
 • Typ Karafki
  Karafka prosta
 • dyplom
  drewniany
  papierowy
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.