podziekowania dla rodzicow kieliszki i karafki 3/karaf/kara
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

prezenty dla rodziców w dniu ślubu grawerowana karafka i lub kieliszki dla najlepszego taty i najkochanszej mamy

 • kolekcja: Kieliszki i karafki
 • wzór: 3/karaf/kara
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
70.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o podziękowania dla rodziców na wesele . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezent podziekowania dla rodziców wesele  pomysły ? mamy dla was  pomysł na pamiątki ślubne dla rodziców . podziękowania ślubne dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezent dla rodziców ślub podziekowania w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty dla rodziców na ślub  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . oryginalne podziękowania dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty dla rodziców w dniu ślubu to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć podziękowania dla mamy i taty dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze piękne podziękowania dla rodziców są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezent dla rodziców podziekowania na wesele specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzą grawerowana karafka i kieliszki dla mamy i taty .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych wspólnie kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a karafka z dedykacją i kieliszki grawerowane przypomną rodzicom  dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 

  Podziękowania dla Rodziców Karafka

   

  Możliwość dokupienia kieliszków

 • Kieliszki dla
  Dla mamy
  Dla mamy i taty
  Dla taty
 • Rodzaj kieliszka
  Kieliszek do nalewki
  Kieliszek na Wino
  Kieliszek z podstawką drewnianą
  Szklanka do whisky
 • Typ Karafki
  Karafka prosta
 • dyplom
  drewniany
  papierowy
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.