podziekowania dla rodzicow kieliszki i karafki 1/drewk/kiel
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

oryginalne prezenty dla rodziców na ślub karafka z dedykacją i kieliszki grawerowane

 • kolekcja: Kieliszki i karafki
 • wzór: 1/drewk/kiel
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
70.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezenty dla rodziców na podziekowanie . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania ślubne dla rodziców  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezenty dla rodziców na wesele . podziękowania pamiatki dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty podziękowania dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . oryginalne podziękowania dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania prezent dla rodziców na weselu to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezent upominek dla rodziców ślub dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezenty dla rodziców na ślub są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać pamiątki ślubne dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na każde wesele idealnym rozwiązaniem będzą karafka z dedykacją i kieliszki grawerowane .   Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych wspólnie kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela a grawerowane kieliszki i karafka na trunki przypomną rodzicom  dokładnie ten moment już po weselu kiedy uda im się znaleźć chwilkę dla siebie i wysączyć cos milego z karafki. 

  Podziękowania dla Rodziców Kieliszki 

  Kieliszki do szampana z drewnianą nóżka 

  cena dotyczy jednej sztuki 

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.