podziekowania dla rodzicow dyplomy 1/dipl/d
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania prezent dla rodziców na weselu dyplom z dedykają

 • kolekcja: Dyplomy
 • wzór: 1/dipl/d
 • czas realizacji: 14-21 dni roboczych
120.00
Kup teraz
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezenty podziękowania dla rodziców . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezent podziekowania dla rodziców wesele  pomysły ? mamy dla was  pomysł na podziękowania pamiatki dla rodziców . podziękowania dla rodziców na wesele to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezent dla rodziców podziekowania na wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezent dla rodziców ślub podziekowania  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . nietypowe podziękowania dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezent upominek dla rodziców ślub to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć pamiątki ślubne dla rodziców dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania dla mamy i taty są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać piękne podziękowania dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na eleganckie wesele idealnym rozwiązaniem będzie dyplom z waszym tekstem podziękowań  Możecie go dołączyć do  weekendu dla rodziców w spa czy tez innego dowolnego podarunku jak kosz z kwiatami bo  nic nie ogranicza waszej kreatywności dyplom statuetka z podziekowaniem to idealne rozwiązanie dla par poszukujących wyjątowych rozwiązań. Wystarczy ze wasi rodzice tylko spojrzą na personalizowany dyplom z dedykacją  od razu przypomną sobie wzruszający moment wręczania podziękowań .

  Podziękowania dla Rodziców Dyplomy

  Dyplom grawerowany w złotym lub srebrnym laminacie
  podklejany do postarzanej deski z drewna 

  wymiar laminatu 17x24
  wymiar deski 19x27

 • kolor złocenia/srebrzenia
  złoty
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.