podziekowania dla rodzicow dyplomy 2/dipl/d
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania dla rodziców na wesele dyplom statuetka z podziekowaniem

 • kolekcja: Dyplomy
 • wzór: 2/dipl/d
 • czas realizacji: 14-21 dni roboczych
120.00
Kup teraz
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezent upominek dla rodziców ślub . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania upominki dla rodziców  pomysły ? mamy dla was  pomysł na oryginalne podziękowania dla rodziców . prezenty podziekowania dla rodziców ślub to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty podziękowania dla rodziców w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty dla rodziców w dniu ślubu  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania prezent dla rodziców na weselu  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania pamiatki dla rodziców to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć pamiątki ślubne dla rodziców dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezent dla rodziców podziekowania na wesele są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania ślubne dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na eleganckie wesele idealnym rozwiązaniem będzie dyplom z dedykają  Możecie go dołączyć do  weekendu dla rodziców w spa czy tez innego dowolnego podarunku jak kosz z kwiatami bo  nic nie ogranicza waszej kreatywności personalizowany dyplom z dedykacją to idealne rozwiązanie dla par poszukujących wyjątowych rozwiązań. Wystarczy ze wasi rodzice tylko spojrzą na dyplom statuetka z podziekowaniem  od razu przypomną sobie wzruszający moment wręczania podziękowań .

  Podziękowania dla Rodziców Dyplomy

  Dyplom grawerowany w złotym lub srebrnym laminacie
  podklejany do postarzanej deski z drewna 

  wymiar laminatu 17x24
  wymiar deski 19x27

 • kolor złocenia/srebrzenia
  złoty
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.