podziekowania dla rodzicow dyplomy 1/dipl1/d
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania dla mamy i taty personalizowany dyplom z dedykacją

 • kolekcja: Dyplomy
 • wzór: 1/DIPL1/D
 • czas realizacji: 14-21 dni roboczych
200.00
Kup teraz
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezenty dla rodziców w dniu ślubu . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty dla rodziców na ślub  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezent upominek dla rodziców ślub . podziękowania pamiatki dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców na ślub podziekowania w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty podziekowania dla rodziców ślub  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania prezent dla rodziców na weselu  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezent podziekowania dla rodziców wesele to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć podziękowania ślubne dla rodziców dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania upominki dla rodziców są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania dla rodziców prezent wesele specjalnie dla was !
   
   
  Na eleganckie wesele idealnym rozwiązaniem będzie dyplom z waszym tekstem podziękowań  Możecie go dołączyć do  weekendu dla rodziców w spa czy tez innego dowolnego podarunku jak kosz z kwiatami bo  nic nie ogranicza waszej kreatywności dyplom z dedykają to idealne rozwiązanie dla par poszukujących wyjątowych rozwiązań. Wystarczy ze wasi rodzice tylko spojrzą na personalizowany dyplom z dedykacją  od razu przypomną sobie wzruszający moment wręczania podziękowań .

  Ramka, Dyplom Podziękowania dla Rodziców

  Ramka ze sklejki o wymiarach 17x23 cm
  żywy kwiat paproci oraz złoty brokat zalany żywicą epoksydową
  grawer wypełniony złotą farbką

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.