zestaw dla pracownika kufel w świątecznym opakowaniu kufel z logo firmy
Kategorie

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

zestaw dla pracownika kufel w świątecznym opakowaniu kufel z logo firmy

 • kolekcja: zestawy do piwa
 • wzór: 01/logokufel/swieta
 • czas realizacji: 3-7 dni roboczych
67.50
Kup teraz
 • OPIS PRODUKTU
   Szukasz Pomysłu na Prezenty firmowe upominki biznesowe ? Świetnie trafiłeś !
  Pomysł na Prezenty firmowe na święta  jest tutaj !
  Na naszej stronie znajdziesz różnorodne prezenty biznesowe z logo firmy . Posiadamy szeroką ofertę  Prezenty świąteczne dla klientów zróżnicowaną pod względem cenowym tak aby można ją było dopasować do szerokiej gamy potrzeb. Od ekskluzywnych upominków biznesowych po drobne gadżety biznesowe z logo firmy. Posiadamy także zestawy idealnie nadające się na Prezenty dla Pracownika zawierające bardziej osobiste elementy dzięki którym pracodawca wykazuje swoje zaangażowanie. 
   prezent na swieta dla firm  kupione u nas wyróżniają się nie tylko pięknym opakowaniem ale także kupując u nas Prezenty świąteczne dla firm wiesz ze kupujesz upominki świąteczne dla klientów gdzie każdy element jest oddzielnie zapakowany opisany z humorem i wyjątkowy. Nasze Gadżety świąteczne dla klientów to nie zestaw świąteczny z produktów ogólodostępnych w sklepie, nasze  Prezent od firmy na święta od pierwszego wejrzenia pokazją że masz wyjątkowy gust i gest <3 kupując u nas  prezenty biznesowe z logo firmy firma  jawi się jako nowoczesna nienadęta i mająca poczucie humoru, jednoczesnie nasze  Prezenty firmowe upominki biznesowe stawiają a jakość i unikalność produktów.
  Każdy element, który składa się na  Gadżety świąteczne dla klientów został ręcznie zapakowany i przygotowany z myślą o Twojej Firmie. Kupując u nas prezent na swieta dla firm  dostajesz gotowe do wręczenia Paczki świąteczne. Nic nie musisz kompletować wiązać wszystko łącznie z kartką świąteczną z życzeniami jest w zestawie ! Wiemy jak cenny jest czas każdego przedsiębiorcy - dzięki naszym Prezenty firmowe na święta  zostanie ci więcej czasu na rozwijanie Twojej firmy !
  upominki świąteczne dla klientów  wyróżnia twoja Firmę i pozwolą zbudować pozytywne relacje z klientami i kontrahentami. Prezenty świąteczne dla klientów  są doskonałym narzędziem marketingowym, szczególnie w czasie Świąt Bożego Narodzenia i nowego Roku kiedy zwracamy uwagę na relacje międzyludzkie. Wręczając kupione u nas  Prezent od firmy na święta  pokażą Twoim klientom i kontrahentom  klientom jak istotna jest współpraca i kooperacja pomiędzy firmami.  Każdy nasz  Prezenty świąteczne dla firm  Zawiera biznesowe życzenia świąteczne na specjalnie przez nas przygotowanej kartce bożonarodzeniowej wraz z ręcznie robiona kopertą oraz firmowe logo co dodatkowo podnosi świadomość marki.  
   
  Szukasz indywidualnej oferty na Prezenty świąteczne dla firm? Potrzebujesz większą ilość?  Mamy dla Ciebie indywidualnie skomponować zawartość? Nie ma problemu! Napisz do nas, aby otrzymać indywidualną wycenę - info@decoris.pl 
  * zestaw nie zawiera alkoholu,butelka przedstawiona na zdjęciu to tylko przykład - w skład zestawu wchodzi nalepka/i lub ozdoba na butelkę
   

  kufel z dedykacją To coś dla fanów złocistego trunku. Dla każdego piwosza  nie ma nic przyjemniejszego niż napicie się złotego pełnego bielutkiej piany trunku z wygrawerowanego kufla tym bardziej jeśli otrzymało się go w prezencie od zaprzyjaźnionej firmy albo jeszcze lepiej od szefa! Taki szef to jest Szef!  każdy piwosz będzie zachwycony  pięknym grawerowanym pokalem! Jeśli myślisz o obdarowaniu prezentem firmowym to kufel dla birofila  będzie idealnym podarunkiem dla każdego mężczyzny a w szczególności dla birofila. Zestaw przygotowany z myślą miłośnikach złocistego trunku to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Co więcej nasze propozycje są pięknie opakowane - nic nie musisz wiązać samodzielnie otrzymujesz gotowy do wręczenia prezent. Dla piwosza kufel to nie tylko szklanka to chwila relaksu i wypoczynku - nie miej wątpliwości pokal grawerowany dla piwosza  to prezent idealny na święta. 

   
  Świąteczny prezent dla prawcowników, kontrahentów lub klientów.
   
  Piękne pudełko z ozdobną koakrdą gotowe do wręczenia.
  W pudełku zapakowany kufel do piwa z grawerem oraz Twoim logo i 2 cukierki baryłki 
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.